Záložky na naše veřejné internetové stránky

Vítejte na stránkách firmy ONYX 

Jsme rádi, že jste tady. V této neveřejné sekci pro investory se o nás dozvíte více.  

Kdo jsme?

Jsme různorodý tým nadšenců, kteří se společně rozhodli změnit obor oční optiky. Rozdílnost našich oborů a zkušeností nám umožňuje řešit široké spektrum problémů a přistupovat k nim s novým úhlem pohledu. 

Ing. Bohumil Nagy

Majitel firmy OKO-OPTIK, a.s. optik a strojař, který se před dvěma lety začal zabývat 3D tiskem a jeho využitím v oční optice. 

Mgr. Jan Verner

Ředitel a zakladatel firmy TouchWARE, s.r.o. Specializuje se především na tvorbu backendu a zpracování databází.

Mgr. Jakub Téra

Projektový manažer v IT a odborník na procesy. Má bohaté zkušenosti s vývojem aplikací a softwaru pro koncové uživatele.

Samuel Nagy

Student VŠE, který se dlouhodobě věnuje e-commerce a online marketingu. 

Co děláme?

Řešíme problém více než 12 % světové populace

Přes 60 % světové populace nosí v dnešní době brýle. Z našich zkušeností víme, že přibližně pětina z těchto lidí má nekonfekční obličej a z toho důvodu má obtíže najít  padnoucí brýle podle svých představ.

Spojujeme to nejlepší z online a offline

Při nákupu brýle se zákazník musí rozhodnout pro jednu ze dvou cest. E-shopy s širokou nabídkou, ale bez schopnosti poradit při výběru.  A optikem, který umí zákazníka navést, ale má omezený sortiment. My kombinujeme rychlost a jednoduchost nákupu na internetu se servisem a doporučením zkušeného optika. 

Čeho chceme dosáhnout?

Cíl

Naším cílem je, aby kdokoliv kdekoliv na světě mohl mít své unikátní perfektně padnoucí brýle.   

Jak to uděláme?

Pomocí strojového vidění a umělé inteligence doporučíme zákazníkovi tři tvary, které mu nejlépe padnou. Jelikož velikost našich brýlí se upravuje přímo na míru každého člověka, naši klienti si můžou vybrat jakýkoliv tvar z naší nabídky. Rozměry pro správnou velikost brýlí získáme ze 3D scanu, který si každý klient snadno vytvoří v našem rozhraní. Zákazníci si můžou rovněž zvolit z široké nabídky barev a textur tak, aby jejich brýle byly skutečně přesně podle jejich představ. To vše je umožněno použitím nejmodernějších 3D tiskových technologií, se kterými pracujeme. 

Jak to bude vypadat?

Co k tomu potřebujeme?

Co už umíme?

V současné době již máme vyřešenou technologii 3D tisku a testujeme jednotlivé části prodejního portálu jako například rozpoznávání obličejů a doporučování tvarů. Některé brýle ONYX navíc už dnes prodáváme v rámci našich optik a máme na ně velmi pozitivní ohlasy. 

Co potřebujeme dokončit?

V dalších měsících se zaměříme především na dokončení našeho portálu a zdokonalení prodejího procesu. To vše by mělo být pro zákazníky připraveno na začátku roku 2020.  

Kolik to bude stát?

Na to, abychom mohli doknončit vývoj aplikace  a rozšířit naše brýle mezi české a slovenské zákazníky potřebujeme v tuto chvíli investici 19 milionů korun. 

Co dál?

Zaujala Vás tato příležitost a máte zájem o více informací? Velmi rádi se s Vámi osobně sejdeme a zodpovíme veškeré vaše otázky. 

Kontaktujte nás.

Samuel Nagy

Email: samuel.nagy@onyxvision.cz

Telefon: +420 723 324 827

Nebo nám nechte své údaje a mi se Vám ozveme.

Záložky na naše veřejné internetové stránky