Frequently asked questions

V této sekci se dozvíte vše, co o ONYXech potřebujete vědět.

Pořízení ONYXů

Jaký je rozdíl mezi nákupem online a v optice?

Nákup online je rychlá a pohodlná cesta k obrubám na míru. Nabízí stejnou přesnost přizpůsobení velikosti jako při nákupu osobně. Má však z praktickcýh důvodů omezené množství barev a dalších estetických prvků.
Při nákupu v optice dostanete pomoc od některého z našich proškolených expertů. Máte také možnost si obrubu více přizpůsobit například díky širší nabídce barev a jejich kombinací. 

Můžu si ONYXy někde fyzicky prohlédnout a vyzkoušet?

ONYXy si můžete prohlédnout a vyzkoušet vee kterékoliv z našich partnerských optik. Jejich kompletní mapu najdete na stránce Kde koupit

Jak změříte velikost mé hlavy online?

Velikost ONYXů je určována speciálním algoritmem na základně měření Vaší hlavy a obličeje. Online získáváme jejich rozměry z fotografie, kterou nám odešlete po odeslání objdnávky. Měření je velmi přesné a rychlé. Díky tomu mlůžeme garantovat, že Vám ONYXy budou perfektně sedět.

Skutečně platím až po doručení brýlí?

Ano. Stojíme si za tím, že Vám ONYXy budou perfektně sedět. Proto po Vás nechceme žádné peníze, dokud si je nenasadíte na hlavu.

Kolik ONYXy stojí?

Obruby ONYX stojí 6500 Kč. Při nákupu online Však nyní nabízíme speciální zaváděcí cenu 4500 Kč.
Celková cena brýlí je pak závislá na typu skel a na Vašich optickcýh potřebách.

Materiál a výroba

Jak ONYXy vyrábíte?

Naše obruby vyrábíme na míru každému zákazníkovi. Za tímto účelem používáme velké průmyslové 3D tiskárny, které nám umožňují produkovat více brýlí současně. Jednotlivé díli jsou následně spojeny pomocí kovových pantů typu flex.

Z čeho jsou ONYXy vyrobeny?

Naše obruby vyrábíme z 3D tištěného nylonu. Jedná se o velmi odolný a lehký materiál ideální na výrobu brýlí.

Jsou ONYXy odolné?

Naše obruby jsou extrémně odolné. Díky použitemému materiálu jsou velmi pružné. Vydrží tak více než obruby z běžného acetátu.

Mají ONYXy nějaká omezení oproti běžným brýlím?

Ne. S ONYXy můžete zacházet úplně stejně jako s jakýmikoliv jinými obrubami.

Skla

Prodáváte obruby i se skly?

Ano. Pokud znáte své dioptrie, můžete si ONYXy koupit online i se skly. Při nákupu v optice s vámi pak skla vyřeší přímo na místě.

Můžu si u Vás nechat změřit zrak?

Měřit zrak bohužel zatím neumíme. Naše spolupracující optiky měření zraku nabízejí a rádi se o Vás postarají. Doporučujeme se ale objednat dopředu.

Jaké typy skel můžu v ONYXech mít?
ONYXy je možné osadit jakýmikoliv skly od klasických dioptrických přes multifokální či samozabarvovací až po skla sluneční. Záleží pouze na Vás jakou variantu preferujete.
Jakou značu dioptrických skel používáte?

Při nákupu ONYXů i se skly online používáme skla od německého výrobce Rodenstock. V našich spolupracujících optikách pak mají své různé dodavatele.

Opravy a záruka

Vztahuje se na ONYXy běžná záruka?

Ano, na ONYXy nabízíme běžnou záruku dva roky.

Jak je možné ONYXy opravit?

Pokud dojde k rozbití Vašich ONYXů nejčastější opravou je víměna celého poškozeného dílu. Jelikož máme uložena veškerá tisková data pro výrobu Vašich konkrétních obrub. Můžeme vyrobit přesně stejný díl a jen jen na Vaší obrubě vyměníme.

Nanašli jste odpověď na svou otázku?

Zavolejte nám na 723 324 827, napište na info@onyxvision.cz

Nebo vyplňte tento formulář a my Vám na ní obratem odpovíme.