Brýle ONYX

Už žádné kompromisy. ONYXy jsou brýle na míru z 3D tiskárny, které naprosto respektují každou křivku vaší tváře. Nenechte se omezovat nabídkou optik a vyberte si sami tvar obrouček, jejich barvu i texturu.

Co jsou to ONYXy?

ONYXy jsou české, na míru vyráběné brýle. Každá obruba je dělána přímo na míru zákazníkovi na základě rozměrů jeho hlavy. Díky tomu ONYXy vždy perfektně sedí.

Uživatel má na výběr z mnoha tvarů, provedení a barev, které může volně kombinovat. Každé ONYXy tak odráží osobní styl jejich nositele. Ať už tedy hledáte jednoduché černé obruby, nebo extravagantní barevné brýle, z ONYXů si vždy vyberete.

Vždy na míru

Brýle vždy vyrábíme přímo pro vás, budou vám tak perfektně sedět.

Tisíce možností

Díky množství nabízených barev a tvarů máte na výběr z nepřeberného spektra obrub.

Extrémně lehké

Díky unikátnímu způsobu výroby jsou naše brýle extrémě lehké a přitom velmi odolné.

Podívejte se na ukázky našich brýlí

Brýle ONYX již dělají radost

"Brýle jsou součástí těla, které si každý všimne na člověku jako první. Proto jsem ty svoje s rozpočtem 25 tisíc vybíral půl roku. Rozhodl jsem se pro Onyx Vision a ve výsledku zaplatil asi 1/4 ceny na kterou jsem byl připravený. Žádné brýle mi nikdy tak neseděly. Tyto jsou lehoučké a vyrobené na míru nejen z hlediska rozměrů, ale i z hlediska designu. Cena obrouček je navíc stejná jako střední třída v optice.  Pánové jsou velice příjemní a vyjdou vám vstříc s čímkoli, co si vymyslíte. Možnosti customizace jsou neslýchané"

Jaroslav Ludvík

Jak vyrábíme brýle na míru 3D tiskem

Na základě vybraného tvaru a barvy, velikosti hlavy a dalších parametrů vytvoříme model brýle

Na 3D tiskárně vytiskneme jednotilvé díly

Aplikujeme povrchové úpravy podle přání zákazníka

Brýle smotntujeme a připravíme na odeslání

Vyzkoušejte si ONYXy online