Vyberte stránku

V SOUČASNÉ DOBĚ PŘIPRAVUJEME SPUŠTĚNÍ VÝROBY A PRODEJE NAŠICH BRÝLÍ.
VÍCE O NAŠÍ PRÁCI SE DOZVÍTE ZDE.

 • English
 • Čeština
 • English
 • home
  search
  mail
  ×

  O NÁS

  ONYX Vision je nově vznikající česká značka zaměřená na výrobu 3D tištěných, plně přizpůsobitelných brýlí. Naším cílem je, umožnit každému člověku nosit unikátní, perfektně padnoucí brýle.

  Nápad vytvořit brýlové obruby na míru klientovi se začal rodit v roce 2017 v hlavě vizionáře Bohumila Nagyho. Ten, díky svým dlouholetým zkušenostem z optiky a znalostem moderních technologií, přišel s touto myšlenkou. Tím začala dlouhá éra experimentování s různými druhy výrobních procesů a designů. Na konci této cesty však stojí produkt, který je unikátní nejen v českém, ale i v celosvětovém měřítku.

  Tato nová generace brýlových obrub je plně přizpůsobitelná přáním zákazníka. Díky využití nejmodernějších 3D skenerů a měření budou tyto brýle zákazníkovi perfektně sedět. Klient si navíc může zvolit nejen design, ale i barvu a texturu své obruby. Díky tomu je každá z brýlí unikátní.

  Tisk kovů? Ano! :

  Začínáme tisknout kovy a zkoušíme kombinace tištěného kovu a plastu. Bude to skvělé!

  Rozšiřujeme nabídku materiálů:

  Další materiál, který nabízí jiné možnosti. Brýle budou jednobarevné, jemné, originální a na míru.

  Experimentujeme s novým materiálem:

  Ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci jsme začali pracovat na brýlích z materiálů s přírodní složkou. Experimentujeme například s plastem obohaceným o celulózu nebo slámu.

  Zaháji jsme uživatelské testování:

  Nejnovější prototypy jsou natolik kvalitní, že jsme se rozhodli, otestovat je v praxi. Pobyt v kavárně zvládly na výbornou.

  Budeme na Designbloku:

  Byli jsme vybráni na Designblok 2018. Doufáme, že se na naši instalaci přijdete podívat.Těšíme se na vás.